Halkalı Kampüsü

2015-2016 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte yılların vermiş olduğu tecrübe ile Halkalı Kampüsünü açarak Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 1136 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Halkalı Kampüsümüz 15.000 m2 kapalı alan, 2325 m2 açık alan olmak üzere toplam 17.325 m2 üzerine kurulmuştur. Branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel matematik ve fen atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra 90 m2 buz pisti, jimnasatik salonu ve dart salonun da spor faaliyetler yapılmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı ve kodlama atölyesinin yanında tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

400 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

KUR'AN-I KERİM GÜZEL OKUMA YARIŞMASI
KUR'AN-I KERİM GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

Değerli Eğitimi İle Değerli Nesillere..

ABDEST ALMAYI ÖĞRENİYORUM
ABDEST ALMAYI ÖĞRENİYORUM

Biltek Okulları Halkalı Kampüsü Anasınıfı 4 Yaş Öğrencilerimizle Adım Adım Huzura Yolculuk

EN İYİ DOSTUMUZ,KİTAPLARIMIZDIR!
EN İYİ DOSTUMUZ,KİTAPLARIMIZDIR!

Ortaokul Öğrencilerimizle Kütüphaneler Haftasını Kutladık.

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Biltek Okulları Halkalı Kampüsü Öğrencilerinin Kandil Kutlamaları

Halkalı Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ