EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Zaman ne kadar değişirse değişsin ilim için önce edep gerektiğini bilirler.

Lise öğrencilerimiz proje ve çalışmalarımızın bir parçasıdır.!

 

Biltek liselerinde öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

TÜRK DİL BAYRAMI
TÜRK DİL BAYRAMI

Öğrencilerimize dilin önemini aşılamak

MEDENİYETİMİZİN DİRİLİŞİ SEZAİ KARAKOÇ
MEDENİYETİMİZİN DİRİLİŞİ SEZAİ KARAKOÇ

ÜSTAT SEZAİ KARAOÇ’Un anısına …

İBRAHİM BARAN BİLTEK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU
LİSE MEZUNİYET PROGRAMIMIZ
LİSE MEZUNİYET PROGRAMIMIZ

Özel Pendik Biltek Anadolu Lisesi olarak 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi mezunlarını vermenin gururu ve heyecanı içerisinde bir eğitim-öğretim dönemini daha bitirmiş bulunmaktayız.

KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ