Üsküdar Kampüsü

Özel Biltek Okulları 2002-2003 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte Üsküdar Kampüsünü açarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Geride kalan 18 yıla pek çok başarı sığdırmış bu vesileyle çalışmalarını yeni kampüsler açarak genişletmiştir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 752 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Üsküdar Kampüsümüz 6500 m2 kapalı alan, 2600 m2 açık alan olmak üzere toplam 9100 m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel fen atölyesi ve teknoloji tasarım atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

250 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

Üsküdar Kampüsü'nde Karne Sevinci
Üsküdar Kampüsü'nde Karne Sevinci

Sınıf öğretmenlerinin elinden büyük bir heyecanla karnelerini ve onlar için hazırlanan sürprizleri alan tüm öğrencilerimizi göstermiş oldukları performanstan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyoruz.

İstanbul İl Spor Faaliyetleri
İstanbul İl Spor Faaliyetleri

Üsküdar Kampüsü 3.ve 4.Sınıf öğrencilerimiz Okul Spor Faaliyetleri adı altında düzenlenen "Kaleli Yakan Top" yarışmasında 3.olmuşlardır.

Üsküdar Kampüsü Müzik Etkinlikleri
Üsküdar Kampüsü Müzik Etkinlikleri

Ritim duygusu ve işitsel algılamanın artması, farklı seslere karşı duyarlı olma dışında dikkat, konsantrasyon, matematik becerileri gibi alanlarda da faydası olan müzik çalışmaları kültürleri tanımada da önemlidir.

Üsküdar Kampüsü’nde Okuma-Yazma Bayramı Coşkusu
Üsküdar Kampüsü’nde Okuma-Yazma Bayramı Coşkusu

1.Sınıflarımız okulun ilk gününden itibaren bir yandan sınıf-okul kurallarını öğrenmeye, bir yandan okuma-yazma süreçlerini sürdürmeye, en önemlisi de kendilerini, yetenek ve becerilerini keşfetmeye başladılar.

Üsküdar Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ