Üsküdar Kampüsü

Üsküdar Kampüsü

Özel Biltek Okulları 2002-2003 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte Üsküdar Kampüsünü açarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Geride kalan 18 yıla pek çok başarı sığdırmış bu vesileyle çalışmalarını yeni kampüsler açarak genişletmiştir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 752 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Üsküdar Kampüsümüz 6500 m2 kapalı alan, 2600 m2 açık alan olmak üzere toplam 9100 m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel fen atölyesi ve teknoloji tasarım atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

250 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

KELEBEK ÇİFTLİĞİ GEZİSİ
KELEBEK ÇİFTLİĞİ GEZİSİ

Üsküdar Kampüsü 3.Sınıf öğrencilerimiz “Kelebeklerin Dünyasına Yolculuk” yapıp bir kelebeğin yaşamını doğal ortamlarında gözlemleme fırsatı buldular.

İŞTE GELDİ RAMAZAN!!!
İŞTE GELDİ RAMAZAN!!!

Üsküdar Kampüsü'müzde Mübarek Ramazan Ayının Heyecanı ve Sevinci Yaşanıyor

KARIŞIMLARI NASIL AYIRIRIZ?
KARIŞIMLARI NASIL AYIRIRIZ?

Üsküdar Kampüsü 4. Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri kazanımları

A Great Event Spelling Bee  Üsküdar Campus
A Great Event Spelling Bee Üsküdar Campus

SPELLING BEE COMPETITION IS SO FUN!

Üsküdar Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ