Üsküdar Kampüsü

Özel Biltek Okulları 2002-2003 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte Üsküdar Kampüsünü açarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Geride kalan 18 yıla pek çok başarı sığdırmış bu vesileyle çalışmalarını yeni kampüsler açarak genişletmiştir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 752 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Üsküdar Kampüsümüz 6500 m2 kapalı alan, 2600 m2 açık alan olmak üzere toplam 9100 m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel fen atölyesi ve teknoloji tasarım atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

250 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

Wushu'da Çifte Başarı
Wushu'da Çifte Başarı

Türkiye Wushu-Kungfu TAO’lu Türkiye Şampiyonası’nda öğrencimiz Meryem Şahin “32 Form Kuzey Stili Açık El” ve “32 Form Kuzey Stili Jianshu İnce Kılıç” kategorilerinde 3’ncü olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bir Ses İki Hareket Projesi
Bir Ses İki Hareket Projesi

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu yarışmada dereceye giren Üsküdar Kampüsü 4. sınıf öğrencimiz M. Efe Sarıgül’ü kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Üsküdar Kampüsü Geri Dönüşüm Objeleri
Üsküdar Kampüsü Geri Dönüşüm Objeleri

Estetik duyarlılıkları sayesinde atık malzemeleri bile sanat eseri haline getiren 4.sınıf öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Üsküdar Kampüsünde Mutlu Çocuk Sesleri
Üsküdar Kampüsünde Mutlu Çocuk Sesleri

Öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan ve farklı aktivitelerin yer aldığı parkurlarda çocuk olmanın, arkadaşlığın ve eğlencenin tadını çıkardılar. Tüm gün süren etkinlikler için sınıf ve branş öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Üsküdar Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ