EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Okul öncesi eğitimde hedefimiz çocuklarımıza hayatları boyunca kullanacakları bilgilerin temelini atmak, onlarda ilgi uyandırarak, içlerinde var olan yetenekleri geliştirmelerini ve bilgiye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitim programımızda; çocuklarımızın gelişim özelliklerini, bireysel farklılıklarını ve yeteneklerini göz önüne alarak, fiziksel, duygusal, dilsel, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlamak, olumlu kişilik temelleri oluşturmalarını, üretici yönlerini ortaya çıkarmalarını, kendilerini güven duymalarını desteklemektedir.

SON HABERLER

Üsküdar Kampüsü'nde Karne Sevinci
Üsküdar Kampüsü'nde Karne Sevinci

Sınıf öğretmenlerinin elinden büyük bir heyecanla karnelerini ve onlar için hazırlanan sürprizleri alan tüm öğrencilerimizi göstermiş oldukları performanstan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyoruz.

Geleneksel Biltek Satranç Turnuvası’nda Şampiyonlar Belli Oldu!
Üsküdar Kampüsü'nde Kış Masalı
Üsküdar Kampüsü'nde Kış Masalı

Anaokulu öğrencilerimizin eğlenirken öğrendikleri, büyüklerin de çocukluk anılarını yaşadığı güzel bir etkinlik daha gerçekleştirildi.

Üsküdar Kampüsü Anaokulu Öğrencilerimizden Lezzetlere Yolculuk
Üsküdar Kampüsü Anaokulu Öğrencilerimizden Lezzetlere Yolculuk

Yerli Malı bilincinin oluşturulması, tutumlu olmanın öneminin kavranması, paramızın, eşyalarımızın hatta sağlık ve zamanımızın korunması için nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili sohbetler edildi.

Anaokulu - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ