EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Mizaç Temelli eğitim yaklaşımı ile bireysel yatkınlıklarına en uygun şekilde öğrenirler.

Ortaokul öğrencilerimiz özellikle İngilizce eğitimi konusunda uygulanan özel yöntemlerle henüz erken yaşlardan akranlarının bir adım önünde dünyayı anlamaya hazırdır.

 

Biltek ortaokullarında öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

2022 LGS GURUR TABLOMUZ
2022 LGS GURUR TABLOMUZ

2022 LGS GURUR TABLOMUZ

TALENT SHOW
TALENT SHOW

Biltek Üsküdar Kampüsü yoğunlaştırılmış İngilizce programı uygulanan 5. Sınıf öğrencilerinin muhteşem yılsonu gösterisine ev sahipliği yaptı.

Teşekkürler
Teşekkürler

Üsküdar Kampüsü olarak, her kademede öğrenim gören öğrencilerimizin sene başından sene sonuna kadar heyecanla, özveri ile hazırladıkları projelerini, sanat eserlerini ve yeteneklerini sergileme imkânı sunmalarında maddi-manevi desteğini esirgemeyen Genel Müdürümüz Sayın Ali Dayıoğlu’na, Kampüs Müdürümüz Sayın Mutalip Hasdemir’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Üsküdar Kampüsü 11.BKS Etkinliği
Üsküdar Kampüsü 11.BKS Etkinliği

Bilim–Kültür ve Sanat Şenliğinde amacımız, öğrencilerimizin araştırma ve keşfetmeye olan meraklarının desteklendiği, bilgiye doğru yoldan ulaştıkları farklı yolları ve en önemlisi de yaşayarak öğrenmelerine fırsat buldukları çalışmalardan örnekler sergilemektir

Ortaokul - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ