Ankara Kampüsü

2012-2013 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ankara Kampüsünü açarak Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 1276 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Ankara Kampüsümüz 14300 m2 kapalı alan, 6700 m2 açık alan olmak üzere toplam 21 bin m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel matematik ve fen atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

300 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

ENGLİSH FUN NİGHT GÖSTERİSİ
ENGLİSH FUN NİGHT GÖSTERİSİ

5.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu fun night gösterisi.

MEVLİD KANDİLİ KUTLAMASI
MEVLİD KANDİLİ KUTLAMASI

Özel Ankara Bİltek Ortaokulunda Mevlid kandili kutlaması yapıldı.

ŞİVLİLİK ETKİNLİĞİ
ŞİVLİLİK ETKİNLİĞİ

Unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden şivlilik geleneği okulumuzda yaşatıldı.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

Özel Ankara Biltek Ortaokulunda öğrencilerimiz şanlı tarihini unutmadı.

Ankara Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ