EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Zaman ne kadar değişirse değişsin ilim için önce edep gerektiğini bilirler.

Lise öğrencilerimiz proje ve çalışmalarımızın bir parçasıdır.!

 

Biltek liselerinde öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

Teşekkürler
Teşekkürler

Üsküdar Kampüsü olarak, her kademede öğrenim gören öğrencilerimizin sene başından sene sonuna kadar heyecanla, özveri ile hazırladıkları projelerini, sanat eserlerini ve yeteneklerini sergileme imkânı sunmalarında maddi-manevi desteğini esirgemeyen Genel Müdürümüz Sayın Ali Dayıoğlu’na, Kampüs Müdürümüz Sayın Mutalip Hasdemir’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Üsküdar Kampüsü 11.BKS Etkinliği
Üsküdar Kampüsü 11.BKS Etkinliği

Bilim–Kültür ve Sanat Şenliğinde amacımız, öğrencilerimizin araştırma ve keşfetmeye olan meraklarının desteklendiği, bilgiye doğru yoldan ulaştıkları farklı yolları ve en önemlisi de yaşayarak öğrenmelerine fırsat buldukları çalışmalardan örnekler sergilemektir

Üsküdar Kampüsü Kariyer Günleri
Üsküdar Kampüsü Kariyer Günleri

Üsküdar Kampüsü Lise öğrencilerimiz Biltek mezunlarımızla buluştu

Teknoloji Bağımlılığı Ve Sosyal Medya Kullanımı Veli Semineri
Teknoloji Bağımlılığı Ve Sosyal Medya Kullanımı Veli Semineri

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte İnternet ve sosyal medya bireylerin ihtiyaç ve arzularını karşılama noktasında her geçen gün daha da önemli bir konuma gelmektedir.

KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ