EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Mizaç Temelli eğitim yaklaşımı ile bireysel yatkınlıklarına en uygun şekilde öğrenirler.

Ortaokul öğrencilerimiz özellikle İngilizce eğitimi konusunda uygulanan özel yöntemlerle henüz erken yaşlardan akranlarının bir adım önünde dünyayı anlamaya hazırdır.

 

Biltek ortaokullarında öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

Dünya Pi Günü
Dünya Pi Günü

Pi Gününü Kutladık.

Geleneksel okuryazar buluşması
Geleneksel okuryazar buluşması

Geleneksel okuryazar buluşması kapsamında okulumuz Biltek Kurtköy Kampüsünde yazar Bestami YAZGAN ile öğrencilerimizin bir araya gelerek hasbihaliyle gerçekleştirildi.

5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZLE ONDALIK GÖSTERİM
5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZLE ONDALIK GÖSTERİM

Ondalık Gösterimin Oyunlarla Öğretimi

5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN ATASÖZLERİ YARIŞMASI
5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN ATASÖZLERİ YARIŞMASI

Öğrencilerimiz ile birlikte eğlenceli bir yarışma yapıldı.

Ortaokul - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ